Cennik

Jak poznać koszt pozycjonowania strony?

Koszt pozycjonowania zależy przede wszystkim od:

  • słów kluczowych na które strona będzie pozycjonowana
  • efektu, który mamy zamiar osiągnąć
  • pozycjonowanej witryny.

Z tego powodu z każdym klientem ustalamy cenę indywidualnie, oczywiście wyceny dokonujemy całkowicie bezpłatnie i niezobowiązująco. W celu zapoznania się z naszymi dokładnymi cenami zapraszamy do rozmowy z naszym konsultantem, który pomoże wam ustalić wszelkie szczegóły oraz wyliczy dokładny koszt pozycjonowania Państwa witryny internetowej. Warto także podkreślić, że dla wszystkich naszych klientów przygotowaliśmy ofertę, dzięki której zapłata za pozycjonowanie ma miejsce dopiero po osiągnięciu określonych celów! Pozwala to zredukować niepotrzebne koszta do minimum.

O wycenę pozycjonowania można poprosić wypełniając formularz kontaktowy widoczny na każdej podstronie w naszym serwisie, jest to bardzo wygodny sposób konwersacji zarówno dla naszej firmy jak i dla Państwa. Czas dokonania wyceny nie powinien przekraczać jednego dnia roboczego.

W jakich granicach mieści się koszt pozycjonowania?

Niestety nie można ich określić nawet w przybliżeniu, bez konkretnych informacji. Możemy jedynie powiedzieć, że najczęściej jest to kilkaset złotych miesięcznie.